درباره ما

ریحان سبز ایلیا

شرکت کشاورزی ریحان سبز ایلیا یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی میوه های هندوانه، خربزه و خیار می باشد که در حال حاضر در این زمینه فعالیت مستمر دارد. این شرکت همچنین محصولات خود را به کشورهای همسایه همچون ترکیه و عراق، کویت، امارات، قطر، عمان و افغانستان و … صادرات می کند.

فعالیت این شرکت با پشتوانه و سابقه ی خانوادگی بیش از 100 سال می باشد که همواره پیشرو در کشاورزی نوین بوده است. این شرکت دارای چندین بخش جداگانه کاشت، بخش فنی و فروش می باشد که در بخش کاشت فعالیت گسترده ای در مزرعه ای به وسعت 150 هکتار داشته و دارد و در بخش فروش، به صورت مستمر جهت سهم خاصی از بازار فروش، فعالیت گسترده ای را شروع کرده است. خدا را شاکریم از سال 1394 این شرکت بصورت حرفه ای در بخش بذر وارد و فعالیت خود را شروع کرده است. با تحقیق بیش از یکسال بروی سمپل های شرکت های مختلف در نهایت برند خوشنامی همچون Apolloseeds را از آن خود کردیم.

بنیانگذار واقعی این مجموعه حاج اصغر ربیعی پدر صیفی ایران (هندوانه و ملون) بوده است که با تغییر در مدیریت آن و با وارد شدن افکار جوانتر به دست این بنده طاهر ربیعی ادامه پیدا کرد. امیدوار هستیم با عنایت خداوند متعال ظرفیت های این مجموعه با درایت مدیریت و تلاش همکاران بالاتر رفته و در نتیجه آنرا در کوتاه ترین زمان برداشت کنیم.

حاج اصغر ربیعی از ساکنان دستجرد و برخوار اصفهان، کشاورزی را از سال 1340 نزد پدر خویش حاج حسین ربیعی به صورت موروثی به ارث برده است و همیشه در کشت هندوانه و ملون در صف اول تولید آن بوده و هست.

کشاورزی شغل نیست، هنر است.

با ما هنرمندتر شوید!

ریحان سبز ایلیا
بازدید از مزارع
صادرات
ارسال به سراسر کشور
تنوع محصولات
اگر سوالی دارید

با ما تماس بگیرید!

تولید و پخش انواع بذرهای فضای باز و فضای بسته با کیفیت عالی

تلفن

مدیر فروش : 09130074414
تلفن های شرکت: 03145222193, 03145222192, 03145222191

ایمیل

eiliyaseeds[at]gmail.com​

آدرس

اصفهان، شاهین شهر، خیابان مخابرات، بین فرعی 5 و 6، مجتمع متین، ریحان سبز ایلیا

[wpforms id=”12″]

سبد خرید
به بالای صفحه بردن